دسترسی سریع
 
 
تاریخ : دوشنبه 3 ارديبهشت 1397     |     کد : 10

طراحی و مبادله موافقتنامه های اعتبارات هزینه ای استانی سال 1397 بر اساس طرح استقرار نظام بودجه ریزی مبتنی بر عملکرد

با توجه به اجرای طرح استقرار نظام بودجه ریزی مبتنی بر عملکرد در ادارات کل استان طی چندین مرحله در سال 96، برنامه ریزی لازم توسط سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان تهران برای اجرایی شدن این طرح در سال 97 انجام شد.

یکی از اقدامات و موارد پیش بینی شده در این طرح، تغییر و اصلاح فرم های موافقتنامه های هزینه ای با رویکرد امکان انعقاد تفاهم نامه عملکردی با واحدهای مجری و اجرای موافقتنامه بر اساس برنامه-خدمت می باشد. در این فرم ها محرک های هزینه و خدمات علاوه بر برخی از فرم های سابق پیش بینی شده که پس از تأیید نهایی و ابلاغ توسط سازمان برنامه و بودجه کشور عملیاتی خواهد شد.
لازم به ذکر است سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان تهران در سال 1396 به عنوان دبیرخانه طرح استقرار نظام بودجه ریزی مبتنی بر عملکرد ادارات کل استانی، راهبری و اجرای طرح مذکور برای کلیه ادارات کل استانی را برعهده داشته است.


نوشته شده در   دوشنبه 3 ارديبهشت 1397  ساعت  09:02   توسط   معاونت هماهنگی امور برنامه ریزی و بودجه سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان تهران    تعداد بازدید  44
ویرایش شده در دوشنبه 3 ارديبهشت 1397 ساعت 11:32 توسط معاونت هماهنگی امور برنامه ریزی و بودجه سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان تهران
PDF چاپ بازگشت
نظرات شما :